Sprzedaż mieszkań – Jelenia Góra

Przedstawiamy Państwu projekt nowego osiedla – Ogrody Paulinum. Na kompleks składają się 4 budynki mieszkalne w tym: kawalerki, 4-pokojowe mieszkania, apartamenty z balkonami oraz wyjściem na dziedziniec. Całość projektowana była z dbałością o szczegóły w celu wygody i komfortu przyszłych właścicieli. Oryginalna architektura przyciąga uwagę i w przyjazny sposób zachęca do mieszkania.

Dodatkowo osiedle otoczone jest imponującym pasem zieleni. Pobliski Park Paulinum dostarcza rozrywek oraz zachwyca swą estetyką. Idealnie dopełnia widok nowoczesnych budynków. Jest to wyjątkowa oferta deweloperska, ponieważ łączy to, co rzadko spotykane: mieszkanie w zacisznej okolicy na łonie natury z szybką komunikacją z centum miasta. Jelenia Góra sprzyja mieszkańcom. Zapewnia relaks i wypoczynek, nie rezygnując przy tym z bezpośredniego kontaktu z miastem. To praktyczna inwestycja przy zachowaniu dystansu do miejskiego życia.

Nieruchomości Jelenia Góra

Wyjątkowa inwestycja deweloperska

Osiedle Oferuje Państwu nowoczesne budynki mieszkalne położone w centralnej części Parku Paulinum. Szeroki zakres powstających miejsc, pozwoli Państwu wybrać odpowiedni typ dostosowany do potrzeb każdej rodziny. W 4 budynkach znajdą Państwo między innymi: apartamenty z balkonami, kawalereki, 4-pokojowe mieszkania oraz mieszkania z antresolą, bezpośrednim wyjściem na dziedziniec lub poddaszowe mieszkania. Sprawdź ofertę nieruchomości Jelenia Góra – możliwe to jest właśnie miejsce dla Ciebie.

Dodatkowo zagospodarowane zostały podziemne kondygnacje. Każdy właściciel otrzyma mieszkanie z komórką lokatorską. Mieszkańcy będą mieli zapewnione miejsca garażowe i parkingowe. Natomiast najmłodsi mieszkańcy mogą spodziewać się placu zabaw. Całe osiedle otoczone zostanie orgodzeniem w trosce o Państwa bezpieczeństwo. Jelenia Góra to miejsce idealne, aby zadomowić się na stałe. Ogrody Paulinum zapewnią kontakt z naturą oraz łatwy dojazd do centrum miasta.

 Magia miejsca – komfort zamieszkania

nieruchomości Jelenia Góra

Ogrody Paulinum powstają w sprzyjającej mieszkańcom okolicy. Osiedle znajduje się w pobliżu Parku Paulinum. Jest to magiczne miejsce, ponieważ, oprócz otaczającego pasu zieleni, ma doskonałe połączenie z centrum Jeleniej Góry. Nowoczene mieszkania o niezwykłej architekturze oraz spokój, który daje życie na łonie przyrody zapewnią komfort zamieszkania.

Dzięki temu miejscu przeniosą się Państwo w świat marzeń, a obcowanie z naturą pobudzi wszystkie zmysły mieszkańców. Budynki mieszkalne, które idealnie współgrają z charakterystyczną i pożądaną w dzisiejszych czasach zielenią, zapewnią Państwu prywatność i bezpieczeństwo. Kameralna okolica dostarczy miejsca do zabaw i relaksu, a przy tym, bezpośrednie sąsiedztwo z centum miasta, nie będzie stanowiło utrudnienia w przyziemnych obowiązkach, np. dojazd do pracy.