Wybieraj mądrze

Wybieraj mądrze

Technologia gna do przodu, jak szalona, nie inaczej jest w przypadku płytek przemysłowych. Z każdej strony jesteśmy zasypywani propozycjami różnych producentów, którzy zapewniają, że to właśnie ich produkty są najlepsze. Pamiętaj by zachować odpowiedni dystans i kierować się zasadą ograniczonego zaufania, by nie trafić do grona oszukanych. Jak w przepadku każdego produktu – zdarzają się perełki i zdarzają się płytki, które niewarte są nawet przelotnego spojrzenia. Niełatwe zadanie mają Ci, którzy z całej masy płytek przemysłowych chcą wybrać te najlepsze, które posłużą im przez wiele lat, pomimo intensywnej eksploatacji. Każdy, kto wykańcza jakąś powierzchnie użytkową chce, żeby była ona jak najbardziej funkcjonalna, bezpieczna, trwała, ale także, by przyciągała wzrok, a wraz z nim klientów. Chcielibyśmy znacznie ułatwić Ci zadanie, jakie masz przed sobą i przedstawić Ci pewną firmę.
Argelith to niemiecka firma zajmująca się produkcją płytek przemysłowych od 1870 roku. Przez niemalże 150 lat nieustannie podąża za trendami i wykorzystuje najnowsze technologie, by móc zapewnić swoim klientom doskonałe produkty. Zdecydowanie jej się to udaje, gdyż produkty Argelith znane są niemalże na całym świecie. Nadążanie za trendami to tylko jedna z wielu kwestii składających się na sukces firmy. Kolejnymi składowymi są własne źródła surowców, z których tworzone są płytki, jedna z najbardziej nowoczesnych linii produkcyjnych w Europie i hale magazynowe, które potrafią pomieścić ogromne pokłady produktów. Od samego początku do końca proces produkcyjny przebiega zgodnie z normami DIN. Oznacza to, że wypalane płytki będą trwałe bez względu na to, jak intensywnie będziesz je wykorzystywał, zyskają właściwości antypoślizgowe i będą miały określony stopień obciążalności. Bardzo istotne jest także to, iż płytki Argelith dostępne są w przeróżnych kolorach, kształtach i rozmiarów, a więc bez najmniejszego problemu dopasujesz je do pomieszczenia, a jednocześnie dodasz mu klasy.
Płytki przemysłowe Argelith świetnie sprawdzają się na każdej powierzchni użytkowej.
Poszczególne z nich wykazują wysoką odporność na działanie środków chemicznych, a więc będą doskonałe dla przeróżnego rodzaju fabryk i hal przemysłowych. Inne idealnie spiszą się w salonach, warsztatach i myjniach samochodowych, a jeszcze inne w sklepach i miejscach, w których panuje natężony ruch pieszy. Warto zauważyć, że płytki te są odporne na skrajne temperatury – ani palące słońce, ani siarczysty mróz nie są dla nich zagrożeniem. Bez względu na to, do jakiego pomieszczenia potrzebujesz płytek, bez wątpienia znajdziesz je w ofercie firmy Argelith. Jeśli jesteś zwolennikiem najwyższej jakości, trwałości i precyzji, płytki te na pewno sprostają Twoim oczekiwaniom. Są one także bardzo atrakcyjne wizualnie.